web counter
Kerkoj pune arketare

Kerkoj pune arketare

<

ARKETARE; ARKETARE; ARKETARE

Bizneset njoftohen rreth konceptit të Operatorëve të Autorizuar Ekonomik

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Gabimi më i madh në një letër motivimi

Jumbo

10 Profesionet që do të automatizohen

Auto1 Group Cerca Impiegato/a Commerciale Automotive_Inside Sales

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Shtëpia e Mobileve “MOBIN“

Interesohem te punsohem si arketare ose recepsioniste kam punuar ne hotele e restorante flm ...

3 Pyetjet më të shpeshta në intërvistë

Gërxhaliu: Sektori privat është vënë në binarë

ARKETARE

Agjente

Tirane, Oftoj Vend Pune Konsulent/Agjent Imobiliar

boot-menaxhere-zyre-arketare-1

Graphic Designer Me Eksperience - Nga Shtepia Ose Ne Studio

Tirane, Ofroj Vend Pune Kameriere/Kasiere

Vlore, ofroj vend pune Sekretari / Kontabilist

Related Post

Kerkohen 100 Operatore & 10 Team Leader (Tirane & Fier)

kerkojme Menaxher Kontabiliteti

Lushnje, Ofroj Vend Pune Drejtor Departamenti Komercial

Viti rekord i importimit të mallrave nga Serbia

Njoftim per vend pune si ngrites fondesh /Fundraiser ...

Bujqësia me kontribut të rëndësishëm në krijimin e vendeve të punës

Arketare per Depo Dentare

Kerkoj Punoise

Pozcion Vakant Financier

Vizat pengesa kryesore për zhvillimin e bizneseve

Gabimet që duhen shmangur në Facebook

FIER ,AEK MARKET KERKON PUONJESE ...

FIT FOOD KERKON TE PUNESOJE NDIHMES KUZHINIERE ...

Interviste pune

Immense Group ofron vende pune per Sekretare.

Ofroj vend pune ne bar-kafe Michelle ...

... Tirane, ofroj vend pune per Operator/e Qender Interneti dhe sherbimesh ...

DIPLOMAT HOTEL & SPA

Vend pune part-time ...

Jam i intersuar per nje pune si inxhinjer mjedisi.

4 MOTORIST - PUNETORE FAST FOODI + KREPIER/E + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Job Application - Marketing, PR and sales ...

PUNESIME - Ofroj Pune · Tirane

... kerkoj nje pun te arshyeshme ...

Ofrohen vende pune per sherbim klienti!

... kerkoj nje pun te arshyeshme ...

Vende Pune Per Kamariere & Banakiere ME DHE PA EXPERIENCE.

Ministria e Bujqësisë hap periudhën e aplikimit për subvencione

Ofrojme Vend Pune Me Kohe Te Plote Per Inxhinier Elektronik

DURRES OFROHET VEND PUNE ARKITEKT/E

Kerkojme Broker, Agjente Dhe Team Leader. Paga 400€ Neto.

Kjo Eshte Nje Mundesi SUPER Per Ty!

Kerkojme Operatore

cover photo

... kerkoj nje pun te arshyeshme ...

Vend i lire pune

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Per Manikyriste

kerkoj nje pun te arshyeshme ...

Kerkohet shitese per furre buke DEJON ...

Pergjegjes Administrativ

Kerkohet marangoz · Kerkohet marangoz ...

Kerkoj Berber

Advertise

Kerkoj Guzhinier/e

Tirane, Ofroj Vend Pune Telefoniste Ne Gjuhen Shqipe

Tirane, ofroj vend pune per Operator/e Qender Interneti dhe sherbimesh ...

Smartcom ...

Ne po te kerkojme ty ...

Tirane, Mundesi E Arte Punesimi Ne FUTURE HOME Real Estate

Kerkojme Operatore Te Gjuhes Italiane Per Fushaten TELECOM ITALIA

Vetepunesim Shofer:Posedoj Makinen Time Mercedes 7+1

Dumrea Kerkon Shitese Me Ose Pa Eksperienc Pune.

Hua e parave midis individëve të rëndë

Ofroj Vend Pune Rrobaqepese Ne Lezhe

Shkoder, Ofroj Vend Pune Partner Account Manager

Ti zgjidh endrren, ne e bejme realitet!

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

Kerkohet Saldator

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Te Punesoje Kamariere (F)

Pune Part Time & Full Time

Kerkohet Financier/e

Punësim ne Gjermani dhe kurse

... ndihmese ne punet e shtepise ...

Ofroj Vend Pune Banakier/e Barist/e

Broker Ne Gjuhen Gjermane .. Pagesa 500 Euro

Ofroj vend pune - EKONOMIST/E

Kerkoj Te Punesohem Si Stiliste Dhe Dizenjatore Modelesh.

Ofroj Vend Pune Kamarier/e

Tirane, Ofroj Vend Pune Inxhiner Ndertimi (femer)

Shofer autobuzi,traileri,kamion ...

Operator Gjermanisht

Tirane, Ofroj Vend Pune Senior. Net Developer

Pozicion Vakant - Konsulent Imobiliar ...

Ndihmese Banakiere