web counter
Shofer kamioni 2018

Shofer kamioni 2018

<

Kanadaja kërkon 48 mijë shoferë kamioni, paga vjetore 80 mijë dollarë

Kerkojm-shofer-Kamioni

shofer kamioni

Te Jesh Nje Shofer Kamioni Nuk Eshte e Leht shiko se cka ju ndodh atyre gjat

29/12/2018, 12:00 29/12/2018. Një shofer kamioni ...

Shofer kamioni trailer ...

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm brenda kamionit të tij. Raportohet se 50-vjeçari me inicialet V.L. u gjet brenda mjetit të tij në ...

Image may contain: outdoor

Kanada kërkon shoferë kamionësh, paga arrin deri në 64,000 euro

Punësim në Gjermani

Një veturë e re Range Rovers dhe një Jaguar, vlera e të cilëve arrin qindra mijëra euro, kanë mbetur pa tavanin e tyre, pasi një shofer kamioni u përplas në ...

Ky shofer shpëton për mrekulli!

Kamioni pa shofer, rrugëve të Gjermanisë

Mundësi punësimi , për shofer kamioni!... - Punësim në Gjermani | Facebook

Mundësi punësimi në gjermani, kërkohen Shofer kamioni

Kamioni i Mercedes do të lëvizë po shofer

Aksident i rëndë automobilistikë në Itali, humb jetën 48-vjeçari shofer kamioni

Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të largoheshin nga një autostradë – kur e kuptuan se po shkonte në Holandë e jo në Angli.

Vozii 1539467377 9716901

Gjykata e rajonit Mykolayiv mori nën arrest shtëpiak 42-vjeçar shofer kamioni, me të cilin autobus Belarusian u përplas në mëngjesin e 20 korrik.

Kerkoj & Ofroj Shofer kamioni

FOTO+VIDEO/ Zbret nga kamioni dhe përplaset nga një makinë, humb jetën shqiptari në Itali

Humbi jetën një shofer kamioni në autostradën Gjevgjeli-Shkup

19:19, 27 Gusht 2018. Një shofer kamioni ...

VIDEO/ Çfarë fati paska patur ky shofer, shikoni si mbetet kamioni i varur mbi urë

Shihni se si ky shofer i idiot bën që kamioni të rrokulliset

Image may contain: 1 person, text and outdoor

Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të zbrisnin në autostradë, kur e kuptuan se kamioni nuk shkonte në Mbretërinë e Bashkuara për ...

Një burrë në të tridhjetat e tij u arrestua pranë Pallatit të Buckinghamit në Londër, sepse po ngiste një kamion që konsiderohej “i dyshuar” nga autoritetet ...

9.9Kviews

31/10/2018

... gjendet i vdekur një shofer kamioni

Nëna me fëmijë në duar shpëton nga një 'mrekulli', kamioni shkakton aksident të tmerrshëm - Bota Sot

Kronikë Kryesore

shofer

Makina me tri rrotë lëvizi pa shofer nëpër autostradë, derisa u përplas në një kamion

Cancel reply

Putini, si shofer kamioni, inauguron uren qe e lidhe Mosken me Krimen (video+foto)

Me kamion për Angli, dënohet rumuni që transportonte shqiptarët

Shikoni këtë shpikje nga një shofer kamioni. Video.

Pas Gjermanisë ...

Humb jetën një shofer kamioni në autostradën Gjevgjeli-Shkup

Gjendet i vdekur një shofer kamioni në Tiranë

Një shofer kamioni ...

Previous; Next

Shoferi kishte humbur për katër ditë, nuk kishte ngrënë asnjë patate të skuqur me të. Një shofer kamioni ...

Kjo është paga mesatare e një shoferi të kamionit në Amerikë

Këto janë 15 punët që nuk kanë nevojë për përvojë

... duke u ngjitur pas një makine të vjedhur, ndërsa shkatërron dritaren e pasme të saj për të hyrë brenda. Pamjet janë filmuar nga një shofer kamioni aty ...

Shoferi i përgjumur në mëngjes, kamioni përplaset me mbikalimin - Bota Sot

Shoferët ...

Një shofer gjashtëdhjetë vjeçar i një kamioni nga bullgaria dje në mëngjes është gjetur i vdekur në një automjet motorik transportues i markës “volvo” me ...

Shofer Kamioni / Vinc ...

Me kamion për Angli, burg rumunit që trafikonte shqiptarët

Një shofer kamioni shpëtoi shtatë emigrantë nga kamioni-frigorifer në Greqi

Një shofer kamioni nga Gjermania veriore mblodhi monedha për 30 vjet dhe shumicën e tyre e paketoi në qese plastike. Sipas medieve të huaja, ...

Kanada kërkon 48 mijë shoferë kamioni, rroga 80 mijë dollarë

Një shofer kamioni është gjetur i pajetë në Tiranë, paraditen e së shtunës.

... kanë zgjedhur të kalojnë kufirin shqiptar përmes portit të Durrësit duke u fshehur mes konfeksioneve dhe makinerive në një kamion.

Policët maqedonase e kanë kapur një shofer kamioni në Gjermani me kamionin në gjendje të parregullt, sidomos gomat, që pas kontrollit, shumica kanë qenë jo ...

Shumë ...

... prej 80 mijë dollarë kanadezë (rreth 51 457 euro) në vit, por edhe përkundër kësaj oferte, ata kanë hasur në vështirësi për të gjetur shoferë kamioni, ...

Një shofer kamioni nga Shkupi në moshën 57-vjeçare humbi jetën dje pasi kamioni in tij ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bankinën mbrojtëse metalike ...

Image may contain: outdoor

Policia e Arkansasit ka postuar pamjet e momentit kur një prej oficerëve të tyre i shpëtoi mrekullisht vdekjes kur një shofer “i çmendur” hapi zjarr pa ...

Ky filmim tronditës tregon momentin kur një automjet i policisë kapi një shofer kamioni duke shkruar shënime mbi një bllok A4 ndërsa drejtonte automjetin.

Kerkoj pune shofer kamioni, minibus e autobus - 1/1

Shoferi shqiptar ndodhet në gjendje kritike për jetën

VIDEO/ Kapet kamioni me drogë në Portin e Durrësit, arrestohet shoferi

Një shofer kamioni ka gjetur vdekjen pasi dyshohet ta ketë zënë gjumi, që si pasojë makina që po drejtonte ai goditi një ndarëse të autostradës.

Kanadaja kërkon 48 mijë shoferë kamioni - Paga vjetore arrinë në 80 mijë dollarë

Kamioni përplaset me furgonin

Image may contain: sky and outdoor

Pamjet në fjalë janë realizuar në Vietnam, ku një shofer u filmua teksa kthehej dhe shkaktoj një aksident të tmerrshëm , transmeton Indeksonline.

Gjendet i vdekur shoferi i një kamioni në Tiranë

FOTO/ Arrestohet si shofer i një kamioni me drogë, shkruante në FB: Shofer kamioni i coj mill partizaneve…

Deputeti milioner shqiptar që paraqiti kursin për shofer kamioni…. si diplomë universiteti

kamion

Një shofer kamioni por shikonte një film gjatë ngasjes së automjetit në autostradë, e madje nuk e kuptoi fare që një motoçikletë policore po e ndiqte ...

archiveShoferi

Policia ...

Shtatë shqiptarë e kanë pësuar paraditen e sotme nga një shofer kamioni në Holandë. Teksa po tentonin t'i ngjiteshin kamionit të linjës Holandë-Angli, ...

Presidenti Putin, ishte personalisht ne inaugurim, ne rolin e nji shoferi te kamionit, qe po sjellte mall e makineri ne Krime.

Mund të duket e pamundur, por fatmirësisht një shofer i ri ka shpëtuar gjallë pasi një kamion është batuar mbi makinën e tij, duke e shtypur thuajse ...

Një shofer në Tajvan që kishte instaluar një kamera në automjetin e tij, nuk e dinte që pamja që do kapte do ishte ajo e zhytjes në shalqinj.

Një person gjendet i vdekur në arat e fshatit